• 1

  • 1

AKTUALNOŚCI

-

-

 

Koncesja

Najważniejsza zasada, którą należy kierować się w doborze firmy:

NA BEZPIECZEŃSTWIE ŻYCIA, ZDROWIA ORAZ MIENIA NIE WOLNO OSZCZĘDZAĆ.

koncesja lupka

GABOR SECURITY

gabor

GABOR Biuro Ochrony jest koncesjonowaną firmą działającą na podstawie zezwolenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, koncesja Nr L-0190/09, specjalizującą się w rozwiązaniach związanych z bezpieczeństwem, zarządzaniem ryzykiem i zaawansowanym systemem szkoleniowym. Siedziba naszej agencji ochrony mieści się w Gdańsku.

Ochrona osób i mienia

Celem powstania naszej firmy było utworzenie wyspecjalizowanego personelu zdolnego do świadczenia profesjonalnych i kompleksowych usług w zakresie ochrony osób i mienia.


ręka podanaFilarem Naszej firmy są pracownicy, to oni dzięki swoim umiejętnościom, zdobytej wiedzy i doświadczeniu są doskonale przygotowani do działania w sytuacji zagrożenia. Mają doświadczenie w zapobieganiu wszelkich zagrożeń i staniu na straży życia, zdrowia oraz mienia Naszych Klientów. Dbamy o rozwój naszych pracowników, dlatego też przywiązujemy ogromną wagę do podnoszenia kwalifikacji zawodowych naszego personelu, który dobierany jest według ściśle określonych kryteriów pod względem umiejętności oraz predyspozycji psychofizycznych, w zależności od specyfiki pracy, jaką będzie miał wykonywać.


GABOR Biuro Ochrony posiada jednolite umundurowanie pracowników umożliwiające ich identyfikację oraz identyfikację podmiotu zatrudniającego.

W celu podniesienia poziomu proponowanych usług w wewnętrznych strukturach firmy wyodrębniono poszczególne komórki specjalizujące się w danej formie zabezpieczenia, co umożliwia osiąganie maksymalnych efektów działania.

Posiadamy komórkę zwaną Pion Nadzoru, która umożliwia ciągły nadzór naszego personelu, podnosząc jakość świadczonych przez nas usług.

Obok usług z zakresu ochrony osobistej świadczymy usługi konwojowania.Najważniejszym celem strategicznym firmy jest oferowanie najwyższej jakości usług i usatysfakcjonowanie Naszego Klienta, do którego za każdym razem podchodzimy indywidualnie.

 

PARTNERZYCopyright by GABOR SECURITY. All Rights Reserved. 2009-2017